Make your own free website on Tripod.com

sopranogüzellik

iSTENMEYEN KiLOLARIMIZI ZAYIFLATAN VE iNCELTEN MAKiNALAR VAR

Home
VAKUM SiSTEMi
6 HAFTADA 10 KiLO VERMENiN YOLU
YESiL ÇAY VE GÜZELLiK
iSTENMEYEN KiLOLARIMIZI ZAYIFLATAN VE iNCELTEN MAKiNALAR VAR
iNCELMEK FAZLALIKLARI iNCELTMEKTiR. ZAYIFLAMA, ORANTISIZ VÜCUDA ESiT ORANDA KiLO VERDiRMEKTiR
BMI hesaplama tablosu

Sıkı, pürüzsüz, incecik bir vücut... Son yıllarda büyük rağbet gören inceltme cihazları 2 ayda yaklaşık iki beden küçülmenizi sağlayacak kadar marifetli.

STARVAK Lenf düğümlerini uyararak toksik maddeleri vücuttan dışarı atıyor. Vakum, masaj ve kan dolaşımının hızlandırılması esasına dayanıyor. Hamileler ciddi varis sorunu olanlar, cildinde enfeksiyon bulunanlar uygulamamalı. Selülit problemini çözmek ve bakımlı bir cilde kavuşmak için kullanılıyor. Program 35 dakikalık 15 seansta tamamlanıyor. 2 beden küçülme vaat ediyor. Fiyatı 1 milyar 250 milyon.

LPG İnceltici, selülit giderici ve toparlayıcı olmak üzere 3 programı mevcut. Basınç yöntemiyle, lenf sistemini ve toplar damarları çalıştırıyor. Cilt altındaki yağ dokusunu parçalıyor, gevşemiş bağ dokusunu sıkılaştırıyor, ödemin vücuttan atılmasını sağlıyor. Üç ay önce ameliyat geçirmiş kişiler, kalp hastaları, kalp pili kullananlar, ciddi varis sorunu olanlar için sakıncalı. LPG selülit, gevşek kalça, göbek, kol problemlerine çözüm getiriyor. Liposuction sonrası ödem atılmasında, yüz, gıdı toparlanmasında faydalı.35 dakika 15 seans sonunda 2 bedene varan incelme kaydediliyor. Fiyat 500-900 Dolar arası.

VACUSTYLER-SPM Birbirini destekleyen 7 cihazlık bir program paketi. İşleyiş şekli basınç ve çekim gücü esasına dayanıyor. Hamileler, yeni ameliyat olanlar, kalp ve varis sorunu olanlar için zararlı. Selülit ve varis problemine çözüm getiriyor. Toksinlerden arındırma, yağ çözme, sıkılaştırma olarak 3 temele dayanıyor.20-30 dakikalık seanslarda uygulanıyor. 3-7 cm incelme gözleniyor. Paket sonunda koruma programı var. Fiyatı 700 milyon ile 1.5 milyar lira arasında.

SLIDE-STYLER Lenf ve damarlar üzerinde etki ederek kan dolaşımını hızlandırıyor. Lenf drenaj masajıyla ödem ve toksik maddelerin dışarı atılımı sağlanıyor. Hamilelerde, varis ve kalp problemleri olanlarda uygulanmıyor. Selalit tedavisi, uyluk, kalça, popo, karın, ve kol üstündeki yağ torbalarında, doğum sonrası ve alkol nedeniyle oluşan göbek sorununa çözüm getiriyor. 15 seanslık program sonucu 1-2 beden, 3-7 cm lik incelme görülüyor.Ücret 700 milyon- 1.5 milyar arası.

SPM-VACUPRESS Fiziksel prensibi vakum uygulaması. Emme pompa masajı, vücut şekillendirme cihazı olarak işlev görüyor. Cam başlıklarla, cilde sürülen jel üzerinde lenfatik drenaj masajı yapılıyor. Hücreleri aktive ediyor, dokunun derinliğindeki enerjiyi açığa çıkarıyor. Depolanmış yağları çözerek cildin sıkılaşıp pürüzsüzleşmesini sağlıyor. Omuz, ense kaslarının gevşetilmesinde, kırışıklıklarda sonuç alınıyor. Yüz ve dekolte bakımını destekliyor. İşlem süresi 10-30 dakika. 1-2 beden incelme sağlıyor. Fiyat 700 milyon-1.5 milyar lira arası.

BODY STAR Kasları çalıştırarak, elektrolipoliz yoluyla yağ hücreleri içindeki trigliseritleri açığa çıkarıyor.Toksik maddelerin dışarı atılmasını sağlıyor. Depolanmış yağın enzimler tarafından parçalanmasına yardımcı oluyor. Polyshape programı içten dışa doku gerdirme işlemini kapsıyor. İşlem uygulanan alan oksijen, besleyici ve koruyucu maddelerle besleniyor.Doku yenileniyor. Göğs, karın ve kalçanın gerilmesi hedefleniyor. İşlem 10-45 dakika sürüyor. 1-2 beden küçülme sağlanıyor. 700 milyon-1.5 milyar arası ücreti var.

SONO CARE Ultrasonun kozmetikteki kullanım aracı. Ses dalgalarıyla uygulanıyor. Cilt derinliğine mikromasaj yapılıyor.Selülit vegevşek cildin sebebi olan asit fazlalığı böylece gideriliyor. Basen sendromu da kullanım alanları arasında. 10-15 seansta 1-2 beden küçülme sağlıyor. Fiyatı 700 milyon ile 1.5 milyar arası.

PROSLIM-24 Hareketsizlik, sık kilo alıp verme, sporu bırakma, doğal yaşlanma sürecinde gevşeklik ve deformasyonu sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bir uygulama. Kaslarda ortalama 4-5 km koşmuşçasına bir etki bırakıyor.10-15 seans yeterli oluyor. 2-3 beden incelme sağlanıyor. Ücret 606 milyon lira civarında.

Ionocare Slide Styler Vacustyler Sono Care
 

Enter supporting content here

soprano guzellik salonu size kisitlama getirmeden zayiflama olanagi sunuyor.