Make your own free website on Tripod.com

sopranogüzellik

iNCELMEK FAZLALIKLARI iNCELTMEKTiR. ZAYIFLAMA, ORANTISIZ VÜCUDA ESiT ORANDA KiLO VERDiRMEKTiR
Home
VAKUM SiSTEMi
6 HAFTADA 10 KiLO VERMENiN YOLU
YESiL ÇAY VE GÜZELLiK
iSTENMEYEN KiLOLARIMIZI ZAYIFLATAN VE iNCELTEN MAKiNALAR VAR
iNCELMEK FAZLALIKLARI iNCELTMEKTiR. ZAYIFLAMA, ORANTISIZ VÜCUDA ESiT ORANDA KiLO VERDiRMEKTiR
BMI hesaplama tablosu

Bayanlar korktuğunuz başınıza geldi ve kilo alıyorsanız. Obezite (1*) görüntünüz, eşinizin, size karşı bir isteksizliğini seziyorsanız. çevrenizde artık şişman diye adlandırılıyorsanız. güzel olduğunuz günleriniz tarih olduysa, eşiniz size karşı ilgisız oluyorsa, görüntünüzü fiziğinizi, elden geçirin. Dinç kalmak ve genç kalmak, sizin elinizde, tek yapmanız gereken şey, lokal olarak uygulanan yöntemlerle, ağrısız, sızısız tamamen yüzeysel ve bölgesel incelmeyi gerçekleştiren, SOPRANO GÜZELLİK salonu için, aşağıdaki telefona veya mail adresine baş vurunuz ve onlarla bir şekilde irtibat kurunuz. Bir gün ihtiyaç duyarsanız. Telefon ve mail adresi elinizin altında bulunsun. Her seans sonunda, bölgenin kalınlığı ile orantılı olarak, 300 gr ile 800 gr arasında zayıflayarak sonuç alacaksınız. Zayıflarken toparlayarak sıkılaşma, en çok önem verilen işlem ve  sonuçlarıdır. Bayanlar kilo almaktan korkmayın! En yeni Avrupayi, hijyenik sistemle çalışan,  SOPRANO GÜZELLİK salonunu tavsiye ederim. Gelişmiş ülkelerde, kullanılan en yeni teknoloji ile geliştirilen bütün alet ve ekipmanları mevcut olup, maliye, vergi dairesi ve sağlık müdürlüğünün kontrolü altında, DİYETSİZ, İSTENİLEN BÖLGEYİ İNCELTİYORLAR. Diyet ve benzeri zayıflama yönteminin sakıncası olduğu artık biliniyor çünkü,diyetle, vücut, orantılı olarak zayıfladığından, yüz, bacak el - kol göz kapağı çöker ve zayıflar, göbek incelmez. incelse bile şişmanlıktaki vücut orantısı devam eder. Deri buruşması ve sarkması oluşur. bu nedenle SOPRANO GÜZELLİK salonu kısmi olarak, istenilen fazlalık bölgeyi inceltiyorlar. sıkılaştırıyorlar. Hem de bıçaksız,dikişsiz. sadece deri yüzeyinden çok pratik ve % 100 başarılı ve garantili sonuçlar elde ediyorlar. Sınırsız seanslar, ilgili bölge inceltilinceye kadar. Tekrarlıyorlar.
YAPILAN İŞLEMLER :
Vakum sistemi, enfraruj, (güneşin faydalı ışını), parafin, yosun terapi, pasif jimnastik, G5 makine masajı, özel yut dışından ithal edilen, ürünlerle vücut sıkılaştırma, yüz ve vücut liftingi,  kalıcı makyaj, kırışıklıkları açma ve ütüleme, vücut peelingi, vücut maskesi, süt banyosu, göğüs büyütme, küçültme ve dikleştirme. Yüz gençleştirme, popo kaldırma ve sıkılaştırma, lokal  uygulama İşleminde ağrısız sızısız,  fiziksel uyarıyı sağlayan vakum sistemi ve bütün ekipmanların takviyesiyle, dokuyu güçlendirerek yağ, toksin ve selüliti sıvılaştırarak, idrara karışmasını sağlayarak, istenilen bölgelerin incelmesini sağlıyorlar. yer çekimiyle aşağıya toplanan göğüsün, ve poponun, dikleşmesini gerçekleştiriyorlar.
Bild

VAKUM SİSTEMİ : (Pneumatron)hiçbir cerrahi müdahale olmadan tamamen deri yüzeyinden, inceltilmesi istenen lokal bölgenin dokusunu hava ile çekme - bırakma yöntemiyle çalıştırarak, uygulanan, Alman teknolojisi ile yapılan bir sistemdir. Lenf yollarının çalışmasını ve toksinlerin yağların selüloitlerin idrar yoluyla, boşaltılmasını sağlar. Dokuları güçlendirir. Hücreleri canlandırır. çeşitli aparatlar ve zengin ekipmanları ile Tepeden tırnağa uygulama yapılır. Yüz bakımı için küçük aparatlar. Göğüs bakımı ve dikleştirme için, büyük aparatlar kullanılarak vücudun çeşitli bölgeleri için farklı aparatları ile vücut bakımı yapılır.

ENFRARUJ : Güneşin faydalı ışınları seans sırasında yumuşak dokudan geçerek, enerjisini, bırakır ve yağların erimesini sağlar.
Kemikleri güçlendirir, fizik tedavi makinesi olduğu için, romatizma ve eklem rahatsızlıklarının da iyileşmesini sağlar. İrtibat için, Tel :03124268581 ve email : soprano.soprano@hotmail.com , salonsoprano@hotmail.com

 

Obezite ya da halk arasında bilinen adıyla şişmanlık, vücutta fazla miktarda yağ birikmesi sonucu ortaya çıkan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır. Obezite, besinlerle alınan enerji miktarının, metabolizma ve fiziksel aktivite ile tüketilen enerji miktarını aştığı durumda ortaya çıkar.
Obezite, insan vücudunda kalp ve damar sistemi, solunum sistemi, hormonal sistem, sindirim sistemi gibi sistemleri etkileyen ve birçok önemli rahatsızlığa zemin hazırlayan bir hastalıktır.
Kalp hastalıkları, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, yüksek kolesterol, solunum rahatsızlıkları, eklem hastalıkları, adet düzensizlikleri, kısırlık, iktidarsızlık, safra kesesi hastalıkları, taş oluşumu, bazı kanser türleri, obezite ile doğrudan ilişkili hastalıklardan birkaçıdır.
Sonuç olarak obezite, insan yaşamını kısaltan ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen bir hastalık olarak tanımlanabilir.
Yapılan araştırmalara göre, obezite özellikle son 20 yılda, bütün dünyada süratle artmakta ve bir salgın hastalık gibi yayılmaktadır. Bu salgından ülkemiz de etkilenmektedir. Kadın nüfusumuzun yaklaşık üçte biri, erkek nüfusumuzun da yaklaşık beşte biri obez, yani şişmandır.

Enter supporting content here

soprano guzellik salonu size kisitlama getirmeden zayiflama olanagi sunuyor.